Aktualności / Oferty pracy

 1. Kameralna i wyjątkowa kolacja
  Dodano: 2018-11-01 12:00:00

  Kameralna i wyjątkowa kolacja
  W Restauracji Kameralnej mieszczącej się przy Hotelu Piaskowy w Pszczynie zmieniło się wszystko - jest nowy szef kuchni, nowa załoga, menu.

  To niewątpliwie zasługa nowego szefa kuchni - Szymona Kupczyk oraz jego zespołu. To wybitna osobowość, która udowadnia, że naturalność jest nie tylko smaczna i zdrowa, ale może być trendy! Gotuje prosto, kładąc nacisk na jakość produktów, przy każdej okazji promując Śląsk.

  Już 11 listopada po raz kolejny Restauracja przyjmie Gości podczas słynnej na całą Europę kolacji z polskiej gęsi owsianej. To to już kolejna edycja w naszej restauracji! 

  Zapraszamy do rezerwacji stolików na Gęsinę +48 502 770 848 lub restauracjakameralna@hotelpiaskowy.pl.

  Podczas kolacji będziemy serwować polskie wina z jednej z najlepszych winnic !.

  Więcej informacji o akcji Gęsina na Św. Marcina, znajdziesz TUTAJ

 2. Nowy zespół. Nowe menu. Nowa restauracja.
  Dodano: 2018-10-01 12:00:00

  Kochani! W ciągu ostatnich dwóch lat, opierając się zarówno na własnych doświadczeniach, jak i poznając Wasze gusta wiemy, w którym kierunku chcemy zmierzać. Stawiamy na kreatywny zespół, kuchnię tradycyjną w nowoczesnej odsłonie i regionalne produkty. Początkiem tych zmian było otwarcie wizualnie nowej, zupełnie innej restauracji i kompletny remont restauracji hotelowej. Teraz czas na jej serce czyli kuchnię!

  Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać w nowej Kameralnej? Na Śląsku brakuje restauracji z dobrym, regionalnym jedzeniem. Z racji naszego położenia postanowiliśmy serwować zarówno kuchnię polską, jak i śląską. Jeszcze większy nacisk położymy na pochodzenie produktów - karta oparta zostanie wyłącznie na świeżych, codziennie dostarczanych produktach od lokalnych dostawców oraz naszych ziół, a dania będą podawane w prosty, aczkolwiek niebanalny sposób. Wrócimy też do zapomnianych technik gotowania jak suszenie, wędzenie, czy konfitowanie. Nie będziemy gotować komercyjnie, bo wierzymy, że dobry produkt obroni się sam.

  A to wszystko pod czujnym okiem naszego nowego szefa kuchni - Szymona Kupczyk i jego zespołu! 

 3. ARCHIWUM Kulinarne Wydarzenie na Śląsku
  Dodano: 2018-03-06 09:30:18

  Good France 2018 / Francuska Kolacja najlepszych Szefów Kuchni

  Już 21 marca - kolacja Good France 2018 
  Szczegóły oferty: http://bit.ly/Good-France-Mateusz-Wróbel         

  Dołącz do największego na świecie wydarzenia kulinarnego: http://bit.ly/Francja-na-talerzu


 4. Hotel przyjazny Środowisku
  Dodano: 2017-05-29 11:34:18

  W naszym hotelu konsekwentnie realizujemy szereg działań, dzięki którym każdego dnia przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego. Zdajemy sobie sprawę, że natura nie jest nam dana raz na zawsze, a nawet małe działania mogą zrobić wiele dobrego. 

   Całkowity zakaz palenia
  W naszym hotelu zakaz palenia obowiązuje zarówno we wszystkich pokojach, jak i w restauracji (mamy specjalne pomieszczenie dla palących)

   Recycling
  Segregujemy odpady i składujemy je zgodnie z podziałem według obowiązujących przepisów prawa oraz według kodu odpadu.

   Oszczędność energii
  Nasz hotel jest nowoczesnym obiektem, w którym stosujemy energooszczędne rozwiązania m.in. energooszczędne źródła światła.

   Gospodarka wodna
  Posiadamy świadomy personel, który rozsądnie podchodzi do powierzonych obowiązków i przyczynia się do zminimalizowania zużycia wody.


 5. Utrzymaliśmy Czapkę
  Dodano: 2016-12-02 12:00:00

  Już po gali Gault&Millau Polska. To był bardzo pracowity i pełen zmian rok, tym bardziej jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się utrzymać czapkę! Od stycznia czekają nas nowe wyzwania i ostra praca żeby w przyszłym roku otrzymać dwie! Mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować.:

 6. Traveller's Choice 2016 po raz kolejny !
  Dodano: 2016-01-01 12:00:00

  Czternasty rok z rzędu serwis TripAdvisor wybiera najlepsze obiekty na świecie w oparciu o miliony recenzji i opinii zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych z całego świata. Nagrody Travellers’ Choice przyznawane są za przystępną cenę, a także usługi i jakość na niezwykłym poziomie. Pragniemy podziękować Wszystkim Naszym Gościom, którzy wyrazi pozytywne opinie o hotelu i restauracji. Dziękujemy, bez Was nie byłoby tej nagrody!

  Zespół Hotelu Piaskowy i Restauracji Kameralna

 7. Restauracja Kameralna w żółtym przewodniku Gault&Millau
  Dodano: 2015-12-01 15:20:30

  W dniu 29 listopada 2015r., odbyła się Premiera II edycji jednego z najbardziej prestiżowych przewodników na świecie połączona z Galą wręczenia nagród najlepszym Szefom Kuchni. Tym samym z wielką radością informujemy, że Restauracja Kameralna znalazła się w żółtym przewodniku Gault&Millau i otrzymała 1 czapkę! 
  Dziękujemy !

 8. Traveller's Choice 2015
  Dodano: 2015-04-19 12:00:00

  Dziękujemy wszystkim naszym Gościom, za wybór naszego hotelu i restauracji oraz za poświęcony czas na dodanie opinii, dzięki którym otrzymaliśmy wyróżnienie.

  We are a 2015 TripAdvisor Travelers' Choice Winner! Thanks to all our guests!

  18 miejsce spośród 25 hoteli :)
  http://pl.tripadvisor.com/TravelersChoice-Hotels-cBestService

   

  Łączę pozdrowienia / Best regards
  Beata Cebula
  Manager Hotelu

 9. ARCHIWUM- Certyfikat Doskonałości-Zwycięzca Roku 2014
  Dodano: 2014-05-29 19:59:26

  Kolejne wyróżnienie od portalu TripAdvisor! Tym razem doceniona została Restauracja Kameralna
  Certyfikat doskonałości,którym zostaliśmy wyróżnieni zawdzięczamy ciężkiej pracy, zaangażowaniu, przede wszystkim jednak... Wam! To dzięki Waszym opiniom eksperci największego portalu turystycznego postanowili nagrodzić nas tym tytułem!:)

 10. ARCHIWUM - Certyfikat Jakości- Zwycięzca Roku 2014
  Dodano: 2014-05-28 12:00:00

  Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez portal TripAdvisor. Dzięki opiniom Naszych Gości udało nam się zyskać miano 1 z 25 najlepszych hoteli z wyjątkową obsługą!:)
  http://pl.tripadvisor.com/TravelersChoice-Service-cTop-g274723#19

 11. ARCHIWUM-HOTEL PIASKOWY WYRÓŻNIONY NAGRODĄ TRAVELLERS’ CHOICE 2014
  Dodano: 2014-03-30 12:00:00

  Nagrody Travellers' Choice są przyznawane na podstawie recenzji i opinii milionów podróżnych z całego świata odwiedzających serwis TripAdvisor.

  Wyróżnienie to sprawia, że pszczyński  hotel zalicza się do grona najlepiej ocenianych hoteli w Polsce dzięki swojej atrakcyjnej cenie.

  - W Hotelu Piaskowym  zawsze dbamy o komfort naszych gości, nieustannie wychodząc naprzeciw im oczekiwaniom. Dlatego z wielką radością przyjęliśmy informację o tak zaszczytnym miejscu w rankingu TripAdvisor. Jest to dla nas czytelny sygnał, że obrana przez nas polityka cenowa oraz wysoki standard obsługi gości, a także jakość usług są na najwyższym poziomie. Fakt, że to sami goście zdecydowali o tym wyróżnieniu cieszy nas niezmiernie.  To nagroda za codzienną pracę, jaką cały zespół hotelu wkłada, by nasi Goście czuli się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie.

  Jest to pierwszy raz, kiedy trzygwiazdkowy Hotel Piaskowy  został doceniony za oferowana cenę, swój profesjonalizm i standard usług.

  Co roku certyfikaty i nagrody przyznawane są obiektom, które najlepiej ocenili użytkownicy serwisu. Do tego prestiżowego grona zalicza się tylko 10 proc. wszystkich hoteli, które znajdują się na portalu TripAdvisor. Nasz hotel jest jednym z najmłodszych obiektów w serwisie TripAdvisor, dlatego tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie. 

  - Na co dzień staramy się, by nasz hotel był atrakcyjnym cenowo miejscem spotkań biznesowych, ale i  wypoczynku dla gości z całego świata. Tytuł Travelers’ Choice 2014 dla nas dowód na to, że Goście doceniają indywidualne podejście do budżetu jakim dysponują oraz do stałego podnoszenie standardów naszych usług. Goście chwalą także naszą restaurację i śniadania opiniując nas również na stworzonym osobnym profilu na TripAdvisor.

  Recenzje obiektu Hotelu Piaskowego można znaleźć tutaj :http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g666979-d2286690-Reviews-Hotel_Piaskowy-szczyna_Silesia_Province_Southern_Poland.html

   

 12. ARCHIWUM - Zespół Plateau, Renata Przemyk, Piotr Cugowski, Adam Nowak - Gośćmi Hotelu Piaskowy
  Dodano: 2013-09-20 16:58:59

  Czwartek, 19 września br. naszymi Gośćmi są: artyści Zespołu Plateau, Renata Przemyk, Piotr Cugowski ( BRACIA) oraz Adam Nowak ( RAZ DWA TRZY), którzy po koncercie "Projekt Grechuta" w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu odpoczywali w naszym hotelu.

  "Projekt Grechuta"- to tytuł czwartego albumu zespołu PLATEAU zawierający oryginalne aranżacje piosenek Marka Grechuty. "Projekt Grechuta" to pełne emocji trasy koncertowa, na której gościnnie z zespołem występuje plejada artystów polskich.


  Pragniemy serdecznie podziękować za wpis do księgi pamiątkowej oraz świetne zdjęcia.

  Więcej zdjęć zobaczyć można na Facebooku

 13. ARCHIWUM - Nowe Telewizory LCD/LG w pokojach
  Dodano: 2013-05-08 10:30:30

  KOLEJNE INWESTYCJE W HOTELU PIASKOWY *** W  PSZCZYNIE
  W pokojach zainstalowano telewizory firmy LG

  Konsekwentnie modernizujemy swoje wyposażenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, unowocześniliśmy system telewizyjny dostępny w pokojach hotelowych oraz zainstalowaliśmy wysokiej klasy telewizory firmy LG.

  Pokoje typu standard oraz komfort zostały wyposażone w telewizory o przekątnej 26 cali, natomiast
  w Apartamencie zainstalowano telewizor 32 calowy.
  Dzięki wprowadzeniu nowej technologii goście będą mogli cieszyć się dodatkowymi kanałami telewizyjnymi w cyfrowej jakości i większą ilością stacji radiowych oraz korzystać z usługi zmiany języka niektórych programów informacyjnych.
  Każdy TV wyposażony jest w szereg nowoczesnych złączy (m. in. USB, HDMI) umożliwiających podłączenie zewnętrznych urządzeń, np. cyfrowych aparatów fotograficznych

  To kolejna inwestycja Hotelu Piaskowy w Pszczynie. Niedawno udostępniliśmy swoim Gościom Strefę relaksu z podgrzewanym siedziskiem i muzykoterapią oraz saunę z koloroterapią i aromaterapią.

  Kolejną zaplanowaną inwestycją jest  modernizacja Apartamentu oraz pokoju 3 osobowego

 14. ARCHIWUM - Otrzymaliśmy rekomendacje i znak jakości portalu ZnaneNieznane .pl
  Dodano: 2012-10-22 15:09:19

  ZnaneNieznane.pl  Certyfikat jakości to kolejne wyróżnienie na tle konkurencji poświadczające o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jak również o profesjonalizmie w trzech kluczowych dla Gości obszarach, a mianowicie:

  1. Obszar kooperacyjny
  2. Obszar jakościowy
  3. Obszar techniczny  Znak Jakości Znanenieznane.pl to wyróżnienie
   przyznawane najlepszym usługodawcom noclegowym, gastronomicznym i rekreacyjnym.

 15. ARCHIUWM - „Rączka gotuje” w Hotelu Piaskowym
  Dodano: 2012-08-22 21:59:59

  Restauracja Kameralna w Hotelu Piaskowy w Pszczynie gościła w swoich progach Remigiusza Rączkę i jego ekipę, podczas realizacji kolejnego odcinka programu „Rączka gotuje”.

  Popularny i niezwykle lubiany kucharz śląski Remigiusz Rączka, w dniu 21.06.2012 r., zaprezentował wraz z Szefem Kuchni Restauracji Kameralna pyszne dania kuchni cygańskiej.

  Pokaz kulinarnych umiejętności bohatera, jak zwykle, okraszony był dużą porcją humoru oraz śląskiej godki.

  Pokaz odbył się 21 czerwca 2012 o godzinie 14.00 w Restauracji Kameralna przy ulicy Piechurów 3, gdzie zaprosiliśmy wszystkich chętnych amatorów pysznego gotowania!

  Transmisja odcinka na antenie TVP Katowice odbyła się 30 czerwca o godzinie 18.00.

 16. ARCHIWUM - Hotel Piaskowy *** otrzymał Certyfikat Polish Product
  Dodano: 2012-08-14 12:00:00

  Celem Certyfikatu Polish Product jest wyróżnienie polskich podmiotów gospodarczych i ich produktów, by promować je zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych. Certyfikat Polish Product jest gwarancją wiarygodności firmy i produktu oraz doskonałej opinii na rynku.

  Jesteśmy niezwykle dumni z wyróżnienia prestiżowym Certyfikatem w kategorii Hotel Roku 2008, 2011 oraz Certyfikatem Firma Roku 2012.

  Stanowi to potwierdzenie wiarygodności Hotelu Piaskowy oraz Restauracji Kameralna pod względem komfortu oraz wysokiej jakości obsługi klienta.

 17. Hotel Piaskowy *** z Certyfikatem Złotego Standardu
  Dodano: 2012-07-15 13:11:32

  „Złoty Standard w Obsłudze Klienta – wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii". Głównym celem programu jest podnoszenie jakości obsługi gościa w hotelach i restauracjach.

  Z dumą zawiadamiamy, że Hotel Piaskowy*** otrzymał Certyfikat „Złoty Standard w Obsłudze Klienta”. Wyróżnienie poprzedzało przeprowadzenie drobiazgowego audytu, który obejmował ocenę wszystkich najważniejszych sfer działania hotelu. Należały do nich: obsługa gości w recepcji i restauracji, poziom obsługi parkingowej, poziom komunikacji pracowników w językach obcych oraz dostępność i atrakcyjność ofert promocyjnych. Oceniono także oferty dodatkowe dla gości indywidualnych oraz biznesowych i działania marketingowe (w tym współpracę z systemami rezerwacyjnymi). Po zakończonej analizie, Hotel Piaskowy w Pszczynie oceniono na poziom najwyższy modelowy.

 18. ARCHIWUM - Już otwarty Tv Room
  Dodano: 2012-04-21 12:00:00

  "Tv room" to nowocześnie urządzone oraz wyposażone pomieszczenie z salonem gier. Do dyspozycji Gości są piłkarzyki oraz dart. Tv room wyposażony jest w stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu, 40 calowy Tv, automat z wysokiej jakości aromatyczną kawą dostępny dla Gości przez 24h oraz komfortowo wyposażona palarnia z Tv.

 19. ARCHIWUM - Dni otwarte w saunie
  Dodano: 2012-04-02 12:00:00

  Jedną z podstaw polityki Hotelu Piaskowego*** w Pszczynie jest maksymalne dostosowywanie się do oczekiwań Gości. Mając na uwadze ich sugestie (pochodzące z ankiet znajdujących się w pokojach, za których wypełnienie serdecznie dziękujemy), mogliśmy dodatkowo wzmocnić naszą ofertę.
  Z przyjemnością informujemy, że oddajemy do Państwa użytku saunę suchą z koloro- i muzykoterapią wraz z luksusową strefą relaksu.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowego obiektu zarówno Gości hotelowych, jak i wszystkich innych amatorów sauny.

  Dla Gości z zewnątrz, którzy chcieliby skorzystać z sauny oferujemy przystępne ceny z ramach promocji strefy relaksu z sauną. Jednocześnie prosimy o wcześniejszą rezerwację sauny pod numerem 32/447 44 40.powrót na początek

Logo